A MAGIC LIST


Aby sprawiedliwości stało się za dość postanowiłam nieco ulepszyć popularny wśród blogerów pomysł przeglądu blogów, który sam w sobie jest dosyć wątpliwą metodą na reklamowanie innych. A chcąc Wam podziękować i odwdzięczyć się za kliknanie w podane przeze mnie linki nie chcę, abyście mieli z tego nikłą korzyść. Dlatego wpadłam na pomysł comiesiecznego organizowania specjalnego losowania z nagrodamiJak to będzie wyglądać? Za każdym razem, gdy w komentarzu pod postem podacie cenę z podlinkowanej strony, będziecie wpisywani na specjalną listę, z której pod koniec każdego miesiąca wylosuję trzy osoby. Do nich właśnie wsyłana zostanie nagorda rzeczowa w postaci kosmetyku lub innego upominku (do każdego z wygranej trójki trafi identyczny zestaw). Każda podana cena to jeden wpis na magiczną listę, więc, jeśli - przykładowo - podacie dziesięć cen, wasze nazwisko pojawi się dziesięć razy i będziecie mieli dziesięciokrotnie większą szansę na wygraną. 

Jestem naprawdę kiepska w tłumaczeniu, więc lepiej będzie, jeśli wypróbujecie tę metodę na własnej skórze. Zapraszam więc do podawania cen w komentarzach, a 1 czerwca koniecznie wpadnijcie i sprawdźcie, czy jesteście wygranymi! Magiczna lista na maj jest dostępna poniżej i będzie na bieżąco odświeżana. W razie jakichkolwiek pytań i zastrzeżeń proszę o kontakt.


***

Bardzo Was wszystkich przepraszam za te kilka ostatnich miesięcy, w trakcie których ta zakładka, jak i cały blog, nie były odświeżane. Ja po prostu bardzo się w tym wszystkim pogubiłam i straciłam tę dawną radość z blogowania. Ale wracam, i razem ze mną, wszystkie najmniejsze składowe tej strony. Pomysł z magiczną listą nie umarł. Wiem, że bardzo podobała Wam się ta zabawa, dlatego od października rusza kolejna edycja. Dziękuję tym, którzy zaczekali! 

♥,
Paulina

Flickr Images